Wstęp

Czy chcecie Państwo zapomnieć o problemach z wilgocią na następne dziesiątki lat?

Czasami są nasi Klienci nawet nieco rozczarowani, że elektro-fizyczna metoda osuszania murów za pomocą Drymat®działa tak prosto i tak dyskretnie – do walki z tak dużym problemem, jakim jest powiększająca się wilgoć, można by oczekiwać równie „dużych” środków zaradczych. Mała skrzyneczka z tworzywa sztucznego na ścianie piwnicy i kilka elektrod w murze – i to jest wszystko?

Zgoda, ale to jest tylko ta widoczna część. Wyjątkowe w Drymacie® jest to, czego nie widzicie Państwo na pierwszy rzut oka: najnowocześniejsza elektronika przemysłowa Klasy 3, najwyższej klasy jakość wszystkich składników (przetestowane na starzenie się w oparciu o DIN), długoletnie doświadczenie w dziedzinie skutecznego osuszania i odsalania – jak również pełen serwis od pierwszej analizy problemu aż do końcowej kontroli wyników.

W przypadku Drymatu® chodzi więc o dojrzałe kompletne rozwiązanie w walce z rosnącą kapilarną wilgocią w murach. Rozwiązanie, o którym po zakończeniu okresu osuszania możecie Państwo po prostu zapomnieć – bo Drymat® utrzyma Wasz dom niezawodnie i bezobsługowo w stanie suchym. I to przez wiele dziesiątków lat.

Przy ledwie 6 W poboru mocy koszty pracy systemu są w porównaniu tak niskie, jak w przypadku radia tranzystorowego (przy 18 centach / kWh około 9,50 € / w roku). Aparatura pracuje w bezobsługowym trybie ciągłym przez kilka dziesiątków lat. Inwestycja, która się opłaca.