Osuszanie budynków, ścian wewnętrznych budynku - cena, cennik | DRYMAT SYSTEM
beforeafter

Unikalne systemy osuszania budynków

Inni obiecują, my gwarantujemy

Osuszanie Budynków Systemem Drymat - Cennik

Zespół Lafoge przedstawia orientacyjny Cennik Usług Świadczonych przez nas w ramach Systemu Drymat.*

W cenę każdego urządzenia wliczone są inne usługi uzupełniające całą usługę, czyli:

  1. Pomiary kontrolne (na podstawie których określamy z jaką mocą i szybkością powinny działać urządzenia aby proces osuszania przebiegał jak najefektywniej).
  2. Określenie miejsc montażu i montaż urządzeń.
  3. Opieka nad Państwa obiektem i całym procesem osuszania; Przyjazdy kontrolne przez 3 kolejne lata lub aż do pełnego Osuszenia Obiektu.
  4. Gwarancje, Certyfikaty czy Ekspertyzy dla firm ubezpieczeniowych.

OsuszanieCena
1.Oględziny, Pomiary, Ekspertyza, Fachowe PoradyBezpłatne
2. Model 2030 (standardowy):10000 złotych netto
a) Na osobę prywatną (8% Vat)10800 złotych brutto
b) Na firmę (23% Vat)12300 złotych brutto
3. Model Eactive (silniejszy, do podłączenia wraz z szeregiem elektrod):16000 złotych netto
a) Na osobę prywatną (8% Vat)17280 złotych brutto
b) Na firmę (23% Vat)19680 złotych brutto
Elektrody do Eactive500zł/Sztuka

*Podane powyżej ceny są cenami orientacyjnymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany ich w niektórych sytuacjach.

Zachęcamy do kontaktu z nami i korzystania z naszych usług; Suche Mury, Suchy Dom.

 

 

Niska cena osuszania ścian wewnętrznych i zewnętrznych

Wilgoć w budynku stanowi ogromny problem dla właściciela, niezależnie czy przyczyną jej pojawienia się jest pęknięta rura, czy zalanie przez wody gruntowe. Wykwity pleśni, odpadający tynk to najczęstsze problemy występujące w budynkach zawilgoconych. Samodzielne osuszenie pomieszczenia jest bardzo trudne, pomimo zastosowania urządzeń grzewczych czy też pochłaniaczy wilgoci. W takim przypadku warto skonsultować się z profesjonalną firmą, która oferuje osuszanie budynków.

Kluczową kwestią w procesie osuszania jest dostosowanie metody oraz urządzeń do rodzaju budynku i ścian. Oferowane przez rynek urządzenia są zróżnicowane pod względem jakości i wydajności. Nasza firma stosuje jedynie sprawdzone zachodnie rozwiązania, dlatego gwarantujemy skuteczność podejmowanych przez nas działań. Osuszanie ścian wewnętrznych jest jednym z elementów złożonego procesu, któremu poddajemy zawilgocony budynek. Dodatkowo wszystkie elementy systemu projektowane i montowane są tak, aby skutecznie odprowadzić wilgoć oraz zabezpieczyć ściany przed jej nawracaniem. Nasza metoda łączy w sobie dwie funkcje: osuszanie ścian budynku z wykorzystaniem sprzętu, który wspiera także proces odsalania.

Nasz cennik usług został skonstruowany tak, aby sprostać możliwościom finansowym każdego Klienta. Wszystkie urządzenia dobierane są indywidualnie oraz dostosowane do budynku, w którym mają zostać zamontowane. Na wysokość ceny ma wpływ nie tylko powierzchnia obiektu, ale także materiały, z jakich zostały wykonane ściany oraz stopień ich zawilgocenia i zasolenia. Wszystkie wymienione czynniki sprawiają że cena ustalana jest indywidualnie dla każdego Klienta. Osuszanie budynków jest procesem skomplikowanym, dlatego też najpierw pojawi się u Państwa nasz technik, który dokładnie oszacuje, jakie urządzenia będą niezbędne w danym przypadku. Dokonując wyceny, bierzemy także pod uwagę osuszanie ścian wewnętrznych, analizując grubość ścian działowych. Wszystkie te aspekty składają się na kompleksową wycenę i dobór odpowiednich urządzeń, co zapewni osuszanie ścian budynku w możliwie najbardziej efektywny sposób.

Każdemu Klientowi udzielamy 25 lat gwarancji na zamontowany system, dlatego oferowanym przez nas urządzeniom stawiamy wysokie wymagania. Produkowane są one z najwyższej jakości podzespołów, co sprawia, że nasze systemy są wysoce skuteczne oraz niezawodne testowane w procesie starzenia na okres 35lat (potwierdzone badaniami). Za nasze urządzenia możemy ręczyć aż 25 lat, co jest dowodem na nasze profesjonalne i odpowiedzialne podejście do każdego zlecenia. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą oraz podjęcia współpracy. Przygotujemy opinię techniczną oraz wycenę, którą otrzymacie Państwo do akceptacji, przed zleceniem produkcji konkretnych urządzeń.

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Wypełnij w celu uzyskania informacji