Jak osuszyć mieszkanie i budynek po zalaniu? | DRYMAT SYSTEM
beforeafter

Unikalne systemy osuszania budynków

Inni obiecują, my gwarantujemy

Specyfika osuszania budynków po powodzi i zalaniu

Powodzie w Polsce zdarzają się raczej w sezonie letnim, jednak zalanie mieszkania przez sąsiada może zdarzyć się w każdej chwili. Bez względu na przyczynę, jest to ogromny problemem dla właściciela budynku, który prawdopodobnie będzie musiał ponieść wysokie koszty remontu. Jak osuszyć mieszkanie po zalaniu? O czym należy pamiętać? Osuszanie mieszkania po zalaniu czy osuszanie budynku po powodzi mogą zrujnować oszczędności całego życia oraz zmusić do zadłużenia się w banku. Co gorsza, nie mamy gwarancji, że sytuacja się nie powtórzy lub że w ścianach nie rozwinie się grzyb oraz pleśń, która z biegiem czasu może doprowadzić do ich zniszczenia.

Wiele osób dotkniętych tym problemem stoi przed dylematem, jak osuszyć mieszkanie, ponieważ istnieje duży wybór preparatów oraz metod osuszania budynków. Gdy zastanawiamy się, jak osuszyć budynek, a jednocześnie zapobiec stopniowemu zniszczeniu ścian warto skorzystać z Systemu Drymat. Zyskujemy tutaj również zabezpieczenie samego budynku na wypadek kolejnej powodzi lub zalania.

Jak osuszyć mieszkanie lub budynek po zalaniu?

System Drymat nie tylko pomaga usunąć powstałe szkody, ale również eliminuje przyczyny mokrych ścian. Wytwarza on bowiem barierę elektrofizyczną, która stanowi zabezpieczenie przed wilgocią (czyli pleśnią, grzybem, mchem) oraz dodatkowo poprawia izolację termiczną budynku lub mieszkania. Dzięki temu nasze rachunki w czasie sezonu grzewczego znacząco się obniżą, a zaoszczędzone pieniądze będziemy mogli dowolnie wykorzystać. Zalany budynek, czy zalane mieszkanie, to niestety nie tylko problem z jego osuszaniem. To także problem z powietrzem wewnętrznym, które nawet po osuszeniu, może pozostać zawilgocone z wyraźnie wyczuwalnym zapachem stęchlizny.

Dzięki zastosowaniu Systemu Drymat problem ten zniknie bezpowrotnie, przywracając domownikom komfort mieszkania. Ponadto System Drymat to komputer umieszczony w niewielkiej skrzynce montowany najczęściej w piwnicy, która nie zajmuje wiele miejsca. Pomimo jej małych rozmiarów, mieści w sobie najnowocześniejszą technologię, która w ciągu kilku miesięcy pozwoli bezinwazyjnie i bezobsługowo pozbyć się wilgoci z domu czy mieszkania. Co ważne, cała aparatura może pracować kilkadziesiąt lat przy znikomym poborze energii elektrycznej. Zadba w ten sposób o Państwa nieruchomości przez całe pokolenia i sprawi, że zalanie mieszkania nie będzie końcem świata.

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Wypełnij w celu uzyskania informacji