Ekspertyza dla firm ubezpieczeniowych po zalaniu budynku i mieszkań
beforeafter

Unikalne systemy osuszania budynków

Inni obiecują, my gwarantujemy

Czy wystawiacie ekspertyzy dla firm ubezpieczeniowych?

Po przejściu powodzi, ale również zalaniu przez sąsiada czy z pękniętej rury, martwicie się o koszty związane z naprawą powstałych szkód. Wtedy ważnym punktem uzyskania odszkodowania jest udowodnienie ubezpieczycielowi faktycznych szkód, jakie ponieśliście. Osuszanie fundamentów lub wilgotnych murów może okazać się kosztowne. Rozumiemy to i wzbogaciliśmy swoją ofertę nie tylko o sam pomiar i osuszanie, ale przygotowana zostanie również przez naszą firmę ekspertyza dla firmy ubezpieczeniowej. Najczęściej jest to ubezpieczenie z PZU, jednak w zależności od potrzeb, współpracujemy z wieloma innymi firmami. Dzięki naszej pomocy uzyskacie pieniądze na pokrycie kosztów związanych z naprawą przyczyny, jak również kosztów osuszenia budynku.

Warto zaznaczyć, że jesteśmy jedną z niewielu firm na Polskim rynku zajmujących się osuszaniem, których ekspertyzy są respektowane przez firmy ubezpieczeniowe bez wiekszego problemu. Bierze się to stąd, że bardzo mała ilość firm w Polsce posiada odpowiednie dopuszczenia i certyfikaty potwierdzające rzeczywiste działanie Systemu Osuszania Budynków jaki Państwu oferujemy.

Skuteczna metoda na pozbycie się wilgoci tkwi w wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu. System Drymat wykorzystywany jest od bardzo wielu lat i pozwoli na dokładne osuszenie oraz usunięcie wilgoci i pleśni, która może być skutkiem zawilgocenia. Dzięki uzyskanej ekspertyzie i odszkodowaniu, pokrycie kosztów związanych z osuszaniem będzie łatwiejsze.

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Wypełnij w celu uzyskania informacji