Pomiary Kontrolne

Ponieważ działamy zgodnie z Zgodne z Austriacką Ö-Norm 3355-2 oraz jesteśmy zobowiązani przestrzegać Etyki Pracy Niemieckiej firmy Drymat nasza współpraca nie kończy się na montażu. Przez najbliższe trzy lata, raz w roku przyjedziemy do Państwa aby zrobić pomiary kontrolne i sprawdzić czy cały proces osuszania przebiega tak jak powinien. Na takich pomiarach kontrolnych sprawdzamy między innymi i porównujemy z wcześniejszym wynikiem poziom zawilgocenia w uprzednio wywierconych w tym celu otworach i na podstawie różnicy określamy czy cały proces zmierza w dobrym kierunku.

Czasem się zdarza, że pytają Państwo czy cały proces osuszania da się przyśpieszyć, w większości przypadków niestety nie – gdybyśmy ustawili urządzenia na mocniejszy sygnał i szybciej zaczeli wyganiać całą wilgoć pod budynek mogłoby to naruszyć statykę budynku i jego trwałość.

Stąd są właśnie pomiary kontrolne by móc klarownie ustalić moc z jaką powinno urządzenie pracować i w razie potrzeby skorygować jego pracę.

 

To już wszystko jeżeli chodzi o sposób działania naszego przedsiębiorstwa.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania śmiało zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez wysłanie formularza kontaktowego.