Pomiary kontrolne

Osuszanie murów przez Drymat – rozwiązanie z przyszłością

Do najbardziej przekonywującej kontroli wyników nie potrzebujecie Państwo dzięki Drymat®System ani instrumentów pomiarowych, ani wiedzy specjalistycznej: poczujcie po prostu, jak bardzo poprawiła się atmosfera w pomieszczeniu.
Mimo to nie polegamy jedynie na subiektywnym odczuciu, ale przeprowadzamy obiektywne kontrole postępów osuszania – podczas i po procesie osuszania. Dlatego też możemy podać Państwu dokładne wartości procentowe dotyczące tego, ile wilgoci usuniętej zostało na trwałe z substancji budowlanej. O jakie ilości chodzi przy tym, można sobie wyobrazić tylko wtedy, jeżeli się wie, że przesiąknięty wilgocią mur może zawierać do 450 l wody na m³.
Abyście mogli Państwo na trwałe zatrzymać uzyskaną jakość mieszkania i życia, system Drymat będzie stanowił od teraz integralną część składową budynku i będzie dalej pracował w trybie bezobsługowym. Wilgoć i sole nie mogą na nowo „wpełzać” z ziemi na mury – bakteriom, grzybom i glonom uniemożliwione zostanie tworzenie kolonii. Państwa dom pozostanie suchy.
Osuszanie murów z pomocą Drymat®System.