Gwarancja

Koniec z wilgocią lub pleśnią w piwnicy – gwarantujemy.

drymat_1

Dobre rozwiązanie nie potrzebuje wielu słów – osuszanie murów z pomocą Drymat Systeme
Dodatkowe finansowe zabezpieczenie daje Państwu specjalna gwarancja Drymatu: Gdyby wynik elektro-fizycznego osuszania murów nie był po 3 latach i ewentualnych poprawkach wykonanych przez Drymat jednoznacznie przekonywujący, to otrzymacie Państwo z powrotem swoje pieniądze aż do ostatniego centa. Przypadek taki nie zdarza się jednak praktycznie nigdy. Bo z reguły zarówno właściciele jak i najemcy są w równym stopniu przekonani do Drymatu. Tak, jak w przytoczonych tu przykładach.

Jakość Made in Germany – wszystkie produkty Drymatu mają długą żywotność.

Na pewno wiecie Państwo z doświadczenia, co dzieje się z narzędziami z metalu w mokrej piwnicy – rdzewieją. Bo wilgoć i pleśń naprawdę dokuczają metalom. Aby móc zagwarantować naszym Klientom długą żywotność dostawcą dla systemów sterujących Drymat jest firma TURCK DUOTEC GmbH. To niemieckie rodzinne przedsiębiorstwo z ponad 2.650 pracownikami na całym świecie jest od 1965 roku dostawcą sensoryki, technologii interfejsów i technologii Feldbus.

POZOSTALI DOSTAWCY:

Udo Plante GmbH –dostawca materiałów szlachetnych, np. platyna żywotność aż do 100 lat

TiCu Clad® – znajduje powszechnie zastosowanie w elektrochemii w elektrolizie chloro-alkalicznej, w liniach cynkowniczych, w kąpielach chromowych oraz wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka ochrona antykorozyjna i wysoka obciążalność prądowa.