Fazy osuszania

Od teraz wszystko potoczy się samo – nawet po powodzi.
I JESZCZE JEDNO: DRYMAT NIE TYLKO OSUSZY MURY, LECZ RÓWNIEŻ WYCIĄGNIE Z NICH SÓL.
Po zainstalowaniu naszego Systemu Drymat będziecie potrzebować Państwo jeszcze tylko trochę cierpliwości – w zależności od istniejących specyficznych warunków elektro-fizyczne osuszanie murów trwa trzy do dwunastu miesięcy.
Po 12 miesiącach przeprowadzamy pierwszy pomiar kontrolny, na podstawie którego oceniamy postęp osuszania. Pomiary te są oczywiście  protokołowane, a Państwo możecie być pewni, że system Drymat działa skutecznie i poprawnie.
drymat-vorher-nachher-effekt
Przedstawiony dowód: Dowód Przed i Po, sfotografowany w Ermitażu w St. Petersburgu, zrealizowany przez Drymat®System
Bardzo ważnym aspektem jest przy tym fakt, że Drymat nie tylko osusza mury, ale także usuwa z nich sól. W ten sposób mury zostają szybciej i gruntowniej osuszone, niż ma to miejsce w przypadku podjęcia środków czysto uszczelniających, przy których sól w sposób naturalny pozostaje w ścianie, w podłodze piwnicy, w podwieszanych (ślepych) sufitach itd. Jeżeli mamy do czynienia z takim przypadkiem, to „hydroskopowa” sól pobiera stale wilgoć z powietrza – aż do trzykrotności swojej własnej objętości. Mury są więc siłą rzeczy bez przerwy na nowo wilgotne. Efekt ten możecie Państwo raz na zawsze wyłączyć za pomocą Drymatu – również po powodzi.
Osuszanie murów z pomocą Drymat®System.